bliskatobie.pl

Blog tematyczny o modzie i zdrowiu

LifestyleModa

Pomysł na wieczór panieński wyłamujący się schematom

Pomysł na wieczór panieński wyłamujący się schematom

Wieczór panieński to wyjątkowa uroczystość. Trudno o lepszą okazję do spędzenia miłych chwil w kobiecym towarzystwie. Nie można nie zgodzić się też z tym, że może być on także wyborną okazją do przynajmniej odrobiny szaleństwa. Jak go zorganizować? Pomysł na wieczór panieński może wyrywać się stereotypom, które zwykle mamy przed oczyma myśląc o tego rodzaju imprezie.

Wieczór panieński w SPA

Analizując wieczory panieńskie organizowane w naszym kraju, można dość szybko wskazać na pewien schemat charakterystyczny dla imprez tego typu. Zwykle zakłada on spotkanie w domu jednej z organizatorek, kilka zabaw pozwalających na ocenienie, jak bardzo gotowa na ślub jest przyszła Panna Młoda, a następnie – wyruszenie na imprezę do któregoś z nocnych klubów. Co jednak zrobić, gdy nie przepada się za spotkaniami w klubach, w tłoku, wśród dymu z papierosów? Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zorganizować bardziej kameralną imprezę. Jeśli Panna Młoda lubi odkrywać nowe doznania – wieczór w SPA w towarzystwie koleżanek może okazać się strzałem w dziesiątkę.
Sam przebieg imprezy można zresztą dopasować do tego, co sprawia przyszłej żonie najwięcej przyjemności. Może być to więc zarówno klasyczny wieczór odnowy biologicznej, jak i spotkanie, w trakcie którego przyjaciółki ograniczą się do kąpieli w basenie. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia uczestniczek imprezy, a pobyt w basenie wpływa wyjątkowo korzystnie na kreatywność.

Przebierany wieczór panieński

Gdy organizuje się wieczór panieński pomysły z przebierankami wydają się być na porządku dziennym. Zdecydowana większość nie jest jednak szczególnie lubiana ze względu na ich schematyczność. Dlaczego jednak przebieranie się ma ograniczać się do założenia przyszłej Pannie Młodej szarfy i korony? Jeśli mamy do czynienia z imprezą zamkniętą, warto pomyśleć o motywie szczególnie bliskim sercu dziewczyny, która właśnie zbliża się do zmiany stanu cywilnego. Przebrać można się za ulubione postaci z bajek lub bohaterki filmowych hitów. Już samo wymyślanie kreacji może być doskonałą zabawą, a nieformalność spotkania i pewność, że odbywa się ono w zaufanym gronie, powinny przekonać do niego także te uczestniczki wieczoru panieńskiego, które są nieco bardziej wstydliwe.

Wycieczka – mniej typowy wieczór panieński

Inny pomysł na wieczór panieński oznaczający zerwanie z klasyczną imprezą w klubie wymaga nieco większych nakładów finansowych. Wiąże się jednak z tak wieloma atrakcjami, że trudno jest oprzeć się pokusie jego zrealizowania. Jest nim wycieczka. Oczywiście, jeśli jego realizacja ma dojść do skutku, warto poinformować uczestniczki imprezy z pewnym wyprzedzeniem. Nie można zapominać także o tym, że przynajmniej niektóre należy czasem motywować do zbierania funduszy regularnie. Na szczęście, wszystkie kwestie techniczne są możliwe do opanowania, a ewentualny wysiłek powinny wynagrodzić niezwykłe doznania. Wycieczka z pewnością będzie rozpamiętywana jeszcze długo i może stać się jednym z najpiękniejszych wspomnień Panny Młodej.

Udostępnij