bliskatobie.pl

Blog tematyczny o modzie i zdrowiu

DomLifestyle

Pomysły na walentynki dla zakochanych

Pomysły na walentynki dla zakochanych

Jak co roku pary przed 14 lutego zastanawiają się jak spędzą ten romantyczny dzień. Opcji jest całe mnóstwo, więc możesz wymyślić coś naprawdę wyjątkowego. Każdy powód, okazja jest dobra do świętowania z kochającą osobą. Ciesz się chwilą i pokaż że naprawdę ci zależy. Co robić w walentynki? Poniżej przedstawiliśmy listę kilku opcji, które możesz przetestować.

Ugotuj wyjątkową kolację

Wyjście do restauracji jest dobrym pomysłem, ale to bardziej pójście na łatwiznę. Spróbuj zrobić coś sama, coś wyjątkowego. Postaraj się, aby to nie był posiłek jak zawsze. Na początek, przygotuj małą przystawkę, na przykład owoce w cieście francuskim. Przed głównym popisowym

 daniem podaj zupę, najlepiej świeży krem z warzyw lub grzybów. Nie zapomnij oczywiście o winie lub szampanie. Spędzisz nad tym trochę czasu, ale naprawdę warto.

Zrób imprezę walentynkową

Jeżeli nie do końca przemawia za tobą kolacja dla dwojga i czujesz, że może być niezręcznie, zaproś wówczas więcej osób. Imprezy walentynkowe stają się coraz to bardziej popularne. Możesz zaprosić też swoich znajomych singli,  by i oni nie byli samotni w ten dzień. Możesz zamówić pizze, przygotować planszówki lub po prostu ogarnąć jakiś ciekawy film i zrobić mini kino domowe.

Zaplanuj przyjemny dzień

Walentynki można świętować cały dzień. Zaproś ukochaną osobę na masaż lub gorące źródła. Niech będzie to dla was dzień relaksu,odpoczynku od codzienności. Zapomnijcie o obowiązkach, pracy, problemach. Na wieczór możecie przejść się dodatkowo do restauracji lub na przykład wybrać inne spa.

Podaruj mu wyjątkowy prezent

W sklepach można znaleźć pełno prezentów w tematycznych opakowaniach i kształtach. Postaraj się jednak wymyślić coś bardziej oryginalnego, aby wiedział, że nie poszłaś na łatwiznę. Możesz zrobić wyjątkową walentynkę. Niekoniecznie musi to być kartka, może być w formie ciasta, ciasteczek lub obrazu. Zastanów się, czego mógłby potrzebować, jaki prezent sprawiłby mu radość. Nawet do produktów codziennego użytku możesz dodać romantyczna karteczkę, która sprawi, że się uśmiechnie.

Kup bilety na koncert

Jak często, zdarza wam się wyjść razem  na koncert? W walentynki jak najbardziej możesz skorzystać z tej możliwości. Kup dwa bilety na koncert zespołu lub artysty, którego lubice. Nie koniecznie musi to być dokładnie 14 luty, parę dni różnicy nie zrobi. Twój partner na pewno będzie zadowolony.

Pomysłów jest jeszcze mnóstwo, nie da się zawrzeć wszystkich w jednej liście. Im bardziej oryginalny pomysł, tym  lepiej. Zastanów się, co najbardziej może wywołać radość na twarzy twojej drugiej połówki w ten wyjątkowy dzień.

Udostępnij